Internetowy sklep medyczny Lumamed – wszystko do Twojego gabinetu
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Darmowa dostawa już od 350 złotych 📦

Ruszyła nowa szata graficzna naszego sklepu! ❤️

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa - strona przeznaczona jest wyłącznie dla profesjonalistów.

Dlaczego Lumamed?

Rękawiczki marki Nitrylex – synonim wygody oraz solidnego wykonania

Firma Mercator Medical odpowiada za wytwarzanie rękawiczek Nitrylex, które są powszechnie wykorzystywane w branży medycznej oraz kosmetycznej. Warto zauważyć, że wyroby te mogą przybierać różny charakter i nie zawsze są takie same, mimo wielu podobieństw. Rękawiczki marki Nitrylex najczęściej wykonane są z lateksu, czyli naturalnego kauczuku. Wyroby te pozwalają na wygodną pracę, a na dodatek gwarantują solidność mimo jednorazowej formy. Ich rozciągliwość plasuje się na bardzo wysokim poziomie, co szczególnie doceniają kosmetyczki oraz lekarze. Jednocześnie dzięki doskonałemu dopasowaniu do dłoni, rękawiczki marki Nitrylex z lateksu nie powodują uczucia dyskomfortu. Podczas poruszania palcami odpowiadają za swobodę, a dzięki wielu zróżnicowanym rozmiarom każda osoba może dobrać odpowiedni wariant dla siebie. Niestety wiele osób przez uczulenie na lateks nie może ich używać. W takiej sytuacji warto sięgnąć po produkty nitrylowe, które swoimi właściwościami są bardzo zbliżone do kauczuku, jednak nie stanowią źródła podrażnień. Producent Mercator Medical wytwarza także rękawiczki winylowe. W tym przypadku poziom elastyczności jest mniejszy, jednak tego rodzaju wyroby uznaje się za praktycznie najsolidniejsze.

Producent rękawiczek Mercator

Należy wspomnieć, że producent rękawiczek Mercator dba o potrzeby osób korzystających z rękawiczek na co dzień. Wyroby te mogą przybierać charakter pudrowy oraz bezpudrowy. To specjalne środki znacznie ułatwiające zakładanie oraz zdejmowanie, dodatkowo odpowiedzialne za redukcję przylegania materiału (lateksu, nitrylu lub winylu) do skóry. Bezpudrowe modele są wykorzystywane w medycynie oraz przemyśle żywnościowym. To przypadki, gdzie pracuje się w sterylnych warunkach, więc obecność pudru nie jest wskazana. Oczywiście bez względu na wybór, wszystkie rękawiczki marki Nitrylex gwarantują komfort na najwyższym poziomie. Poszczególne modele różnią się od siebie nie tylko materiałem, czy obecnością środka pudrującego, ale także kolorystyką.

O firmie Mercator

Producent rękawiczek Mercator odpowiada za produkcję wyrobów, które następnie są oznaczane jako odrębne marki. Firma ta oferuje zaopatrzenie znane jako: Nitrylex, Vinylex oraz IdeaAll. Asortyment ten trafia do ponad 70 krajów na całym świecie. To polska organizacja, posiadająca zakłady produkcyjne w Tajlandii. Wspominając o firmie Mercator warto nadmienić, że rękawiczki lateksowe, nitrylowe oraz winylowe sygnowane logo tej marki trafiają do wielu gabinetów o charakterze kosmetycznym i medycznym. Dlatego osoby prowadzące tego rodzaju placówki z pewnością będą zainteresowane naszą propozycją. W sklepie internetowym Lumamed przygotowaliśmy rękawice wyprodukowane przez Mercator Medical, dzięki którym codzienna praca będzie wygodna i bezpieczna!

Mercator Medical

Rękawice lateksowe bezpudrowe Dermagel Coated Rękawice lateksowe bezpudrowe Dermagel Coated
Cena:

14,28 zł

Cena netto: 13,22 zł

zobacz więcej
Rękawiczki nitrylowe Nitrylex Green Rękawiczki nitrylowe Nitrylex Green
Cena:

12,90 zł

Cena netto: 11,94 zł

zobacz więcej
Rękawiczki nitrylowe Nitrylex Classic niebieskie Rękawiczki nitrylowe Nitrylex Classic niebieskie
Cena:

10,66 zł

Cena netto: 9,87 zł

zobacz więcej
Rękawice lateksowe pudrowane Santex Powdered Rękawice lateksowe pudrowane Santex Powdered
Cena:

12,29 zł

Cena netto: 11,38 zł

zobacz więcej
Rękawice nitrylowe różowe Nitrylex Pink Rękawice nitrylowe różowe Nitrylex Pink
Cena:

12,90 zł

Cena netto: 11,94 zł

zobacz więcej
Rękawiczki nitrylowe Nitrylex Orange Rękawiczki nitrylowe Nitrylex Orange
Cena:

14,14 zł

Cena netto: 13,09 zł

zobacz więcej
Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium