Internetowy sklep medyczny Lumamed – wszystko do Twojego gabinetu
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Darmowa dostawa już od 350 złotych 📦

Ruszyła nowa szata graficzna naszego sklepu! ❤️

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa - strona przeznaczona jest wyłącznie dla profesjonalistów.

Dlaczego Lumamed?

Żele do dezynfekcji rąk Phago'Gel

Proponujemy żele do dezynfekcji rąk Phago'Gel wykorzystywane w gabinetach medycznych, kosmetycznych oraz domach. Zwykle mycie z wykorzystaniem tego rodzaju środków odbywa się metodą wcierania. Dzięki temu ręce mogą być w pełni zdezynfekowane, również w trudno dostępnych miejscach, na przykład pomiędzy palcami. Żele do dezynfekcji rąk Phago'Gel zwykle występują bez etanolu, jednak posiadają doskonałe właściwości biobójcze, dlatego eliminują szkodliwe grzyby, wirusy oraz bakterie. Aby uzyskać maksymalny efekt, należy dokładnie umyć skórę, a preparat działa po kilkunastu sekundach. Z zaprezentowanych produktów często korzystają chirurdzy bezpośrednio przed rozpoczęciem zabiegu. Preparaty te mogą być także stosowane przez pacjentów odwiedzających gabinet – nie zawierają substancji obciążających skórę, jednocześnie są to wyroby bezzapachowe, pozbawione barwników. Żele do dezynfekcji rąk Phago'Gel mogą zawierać dodatek glicerolu, który odpowiada za odpowiednie nawilżenie.

Phango’Gel – dla placówek kosmetycznych i lekarskich

Oczywiście produkty od Phango’Gel służą nie tylko do dezynfekcji rąk, ale również narzędzi oraz powierzchni. Dostępny asortyment obejmują także preparat przeznaczone do dezynfekcji sporobójczej wyrobów medycznych, które nie mogą zostać poddane sterylizacji wysokotemperaturowej. To środki o wysokiej skuteczności, cieszące się zaufaniem specjalistów z branży medycznej oraz kosmetycznej. Wszystkie zaprezentowane produkty są bardzo proste w użyciu i gwarantują skuteczność na maksymalnym poziomie. Dzięki temu mogą być wykorzystywane nawet w tych placówkach, które wymagają dokładnej dezynfekcji w celu zachowania bezpieczeństwa personelu i osób postronnych. Przypominamy, że poszczególne produkty marki Phago'Gel posiadają odrębne właściwości. Dlatego istotne jest dokładne zapoznania się ze specyfikacją substancji przed złożeniem zamówienia.

O firmie Phago'Gel

Marka Phango’Gel należy do organizacji Christeyns działającej na wszystkich kontynentach. To grupa dysponująca wieloma znakami towarowymi, znana w branży medycznej, gastronomicznej, a także tekstylnej. Przedsiębiorstwo mówi o firmie Phago'Gel, jako marce innowacyjnej, skierowanej bezpośrednio do placówek lekarskich oraz kosmetycznych. Produkty służące do dezynfekcji powstają na bazie starannie opracowanych formuł, a na etapie wytwarzania stosuje się tylko i wyłącznie sprawdzone surowce, zapewniające skuteczność. Choć organizacja Christeyns pochodzi z Belgii, to wyroby eksportuje do Ameryki Południowej i Północnej, Azji, a także wielu krajów Afryki. Firma produkuje detergenty oraz środki czyszczące, a także rozwija przemysł pralniczy. Pod logotypem Phago dostępne są specjalne środki do dezynfekcji umożliwiające zachowanie higieny rąk, a także przystosowane do pielęgnacji powierzchni płaskich i czyszczenia narzędzi.

Phagogéne

Phago'Gel 1L z pompką alternatywa Aniosgel Phago'Gel 1L z pompką alternatywa Aniosgel
Producent: Phagogéne
Cena:

41,08 zł

Cena netto: 38,04 zł

szt.
zobacz więcej
Phago'Gel 500ml z pompką alternatywa Aniosgel Phago'Gel 500ml z pompką alternatywa Aniosgel
Producent: Phagogéne
Cena:

30,01 zł

Cena netto: 27,79 zł

szt.
zobacz więcej
Phago’scope APA TEST STRIPS - testy Phago’scope APA TEST STRIPS - testy
Producent: Phagogéne
Cena:

255,26 zł

Cena netto: 207,53 zł

szt.
zobacz więcej
Phagocide D 5L Phagocide D 5L
Producent: Phagogéne
Cena:

136,38 zł

Cena netto: 126,28 zł

szt.
zobacz więcej
Sterisol Phago'Gel 700ml alternatywa Aniosgel Sterisol Phago'Gel 700ml alternatywa Aniosgel
Producent: Phagogéne
Cena:

35,32 zł

Cena netto: 32,70 zł

szt.
zobacz więcej
Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium