Internetowy sklep medyczny Lumamed – wszystko do Twojego gabinetu
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Darmowa dostawa już od 350 złotych 📦

Ruszyła nowa szata graficzna naszego sklepu! ❤️

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa - strona przeznaczona jest wyłącznie dla profesjonalistów.

Dlaczego Lumamed?

Rękawiczki Abena do użytku profesjonalnego i domowego

Dostępne w sklepie internetowym Lumamed rękawiczki marki Abena to świetna propozycja dla gabinetów medycznych, laboratoriów, przemysłu spożywczego, a także placówek z branży beauty, na przykład salonów kosmetycznych. Wyroby te są zgodne z normami europejskimi, dlatego mogą być powszechnie wykorzystywane przez firmy wymagające zachowania środków szczególnej ostrożności podczas pracy. Najczęściej rękawiczki Abena wytwarzane są z lateksu, czyli naturalnego kauczuku. Dzięki temu zabezpieczają przed groźnymi materiałami zakaźnymi, chroniąc zarówno personel, jak i osoby postronne znajdujące się w danej placówce. To odpowiednia ochrona przed wirusami, a także patogenami. Marka Abena wytwarza także podkłady chłonne oraz obuwie jednorazowe – wyroby te również dostępne są w naszym asortymencie. Przedstawiona oferta jest skierowana przede wszystkim do firm, które potrzebują skutecznego i wygodnego zabezpieczenia dłoni. Rękawiczki Abena przydają się także w domu, na przykład podczas sprzątania z wykorzystaniem silnych środków chemicznych.

Jednorazowe rękawiczki Abena dla placówek medycznych i kosmetycznych

Producent Abena wytwarza rękawice z różnych surowców, nie tylko lateksu. Doskonałą alternatywą dla materiału kauczukowego jest nitryl. Tego rodzaju rękawiczki są stosowane głównie przez alergików. Warto zaznaczyć, że modele nitrylowe swoją budową oraz właściwościami przypominają wariant lateksowy. Mogą mieć charakter bezpudrowy, więc przydają się podczas wykonywania zabiegów chirurgicznych, a także pracy z żywnością. Zapewniają wysoką skuteczność podczas ochrony indywidualnej, więc w wielu placówkach rękawiczki Abena nitrylowe oraz lateksowe są stosowane zamiennie. W Lumamed przygotowaliśmy ofertę składającą się z opakowań zawierających wiele sztuk – to świetne rozwiązanie dedykowane głównie firmom. Przypominamy, że poszczególne rękawice Abena różnią się od siebie nie tylko materiałem, ale i rozmiarem. Z tego względu każda osoba jest w stanie wybrać idealny wariant dla siebie.

O firmie Abena

Marka Abena pochodzi z Danii i należy do przedsiębiorstwa ABENA Institutions Holding A/S. Organizacja działa aktywnie nie tylko na terenie Polski, ale także w wielu innych krajach Europy. Wyroby medyczne opracowane przez to przedsiębiorstwo należą do niezwykle skutecznych, a jednocześnie dostępne są w rozsądnych cenach. Wspominając o firmie Abena należy pamiętać, że producent wytwarza nie tylko rękawiczki, ale także wiele innych elementów, które są powszechnie stosowane w placówkach lekarskich – to na przykład podkłady chłonne oraz odzież jednorazowa. W sklepie internetowym Lumamed przygotowaliśmy kompleksowy asortyment składający się na zaopatrzenie opracowane przez tę firmę. Serdecznie zachęcamy do bliższego zapoznania się z poszczególnymi produktami.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium