Internetowy sklep medyczny Lumamed – wszystko do Twojego gabinetu
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Darmowa dostawa już od 350 złotych 📦

Ruszyła nowa szata graficzna naszego sklepu! ❤️

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa - strona przeznaczona jest wyłącznie dla profesjonalistów.

Dlaczego Lumamed?

Wyroby od producenta od Beromed

Marka Beromed zajmuje się przede wszystkim produkcją igieł oraz strzykawek, które następnie trafiają do placówek medycznych. To wysokiej klasy wyroby, wykorzystywane nawet przez szczególnie wymagających specjalistów. Ogromną popularnością cieszą się przede wszystkim igły iniekcyjne o uniwersalnym charakterze, wykonane ze stali nierdzewnej. Zwykle posiadają transparentny charakter i mogą być aplikowane w strzykawkach typu Luer Lock i Luer. Należy pamiętać, że igły marki Beromed są sterylizowane przy pomocy tlenku etylenu, dzięki czemu stosuje się je w gabinetach lekarskich. Na szczególne uznanie zasługują także plastry zaprojektowane z myślą o mocowaniu wenflonów. To produkty o charakterze samoprzylepnym, na dodatek wyjątkowo wygodne. Jeżeli szukasz produktów Beromed do swojego gabinetu, koniecznie sięgnij po produkty jałowe, które będą całkowicie bezpieczne dla pacjentów. Przeglądając asortyment sklepu internetowego Lumamed bez wątpienia znajdziesz odpowiednie zaopatrzenie.

Strzykawki Beromed

Poza igłami przygotowaliśmy również strzykawki Beromed. To jałowe produkty pakowane w blister, na dodatek o różnej pojemności. Sprzęt ten ma charakter jednorazowy i przydaje się w gabinetach medycznych. Podczas iniekcji zarówno igły, jak i strzykawki Beromed gwarantują maksymalny poziom bezpieczeństwa. Dzięki czytelnej podziałce lekarz lub pielęgniarka są w stanie odmierzyć dokładną ilość podawanej substancji, na przykład leku. Jednocześnie warto pamiętać, że wszystkie wyroby od tego producenta to nie tylko bezpieczeństwo, ale i wygoda. Strzykawki Beromed posiadają ergonomiczne kształty, więc iniekcja przebiega komfortowo dla pacjenta oraz osoby dokonującej zastrzyk. Spośród wszystkich modeli produktów warto wyróżnić warianty insulinowe. To strzykawki dostępne w wielu rozmiarach, sterylizowane i pakowane w pojedyncze blistry. Przydają się osobom z cukrzycą i występują razem z cienką igłą wykonaną ze stali nierdzewnej.

Zaopatrzenie do profesjonalnych gabinetów medycznych

Niemiecka firma Beromed posiada wieloletnie doświadczenie w kontekście opracowywania oraz produkowania wyrobów medycznych – głównie strzykawek oraz igieł. Wszystkie wyroby powstają dzięki innowacyjnym technologiom. Dzięki temu zaopatrzenie może być powszechnie wykorzystywane w placówkach medycznych, tym samym gwarantując maksymalny poziom bezpieczeństwa. Dodatkowo pragniemy przypomnieć, że w Lumamed proponujemy także wyposażenie od innych producentów. Poza strzykawkami oraz igłami dostępny asortyment tworzą między innymi materiały opatrunkowe, środki do dezynfekcji, specjalistyczne narzędzia, a także odzież jednorazowa. Sprzęt ten trafia do gabinetów medycznych o różnych specjalizacjach, a także placówek kosmetycznych. Bez wątpienia usatysfakcjonujemy nawet najbardziej wymagających klientów.

Beromed

Igły iniekcyjne Berofine op. 100 szt. Igły iniekcyjne Berofine op. 100 szt.
Producent: Beromed
Cena:

4,70 zł

Cena netto: 4,35 zł

zobacz więcej
Przyrząd do przetaczania płynów infuzyjnych Beroset Przyrząd do przetaczania płynów infuzyjnych Beroset
Producent: Beromed
Cena:

1,50 zł

Cena netto: 1,39 zł

szt.
zobacz więcej
Strzykawka cewnikowa 100ml Janeta Beroject III Strzykawka cewnikowa 100ml Janeta Beroject III
Producent: Beromed
Cena:

2,64 zł

Cena netto: 2,44 zł

szt.
zobacz więcej
Strzykawki tuberkulinowe BEROJECT III Luer 1ml bez igły Strzykawki tuberkulinowe BEROJECT III Luer 1ml bez igły
Producent: Beromed
Cena:

26,28 zł

Cena netto: 24,33 zł

szt.
zobacz więcej
Strzykawki tuberkulinowe BEROJECT III Luer-Lock 1ml bez igły Strzykawki tuberkulinowe BEROJECT III Luer-Lock 1ml bez igły
Producent: Beromed
Cena:

26,28 zł

Cena netto: 24,33 zł

szt.
zobacz więcej
Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium